REALIZACJE

Slider

Stadion piłkarski w Gdańsku

Stadion piłkarski w Gdańsku - o tym obiekcie możemy powiedzieć jedno: najpiękniejszy i największy obiekt realizowany przez Griz. Powierzone zadania na stadionie gdańskim realizowaliśmy 18 miesięcy. W kulminacyjnym momencie realizacji pracowało dla nas jednocześnie ponad 120 pracowników oraz nasz zespół projektantów i kilkuosobowa kadra nadzorcza. Na obiekcie realizowaliśmy zadania zlecone w ramach drugiego i trzeciego etapu budowy.

W ramach drugiego etapu budowy wykonaliśmy takie systemy jak System Detekcji Pożaru, składający się z 6 central pożarowych, 1956 czujników i przycisków pożarowych oraz 750 modułów sterujących. Dla łatwej obsługi tak rozległego systemu pożarowego wykonaliśmy wg. własnego projektu interaktywną, wizualizację całości systemu na stanowisku komputerowym. Drugim systemem realizowanym w ramach drugiego etapu budowy był Dźwiękowy Systemy Ostrzegawczy, składający się z 22 wzmacniaczy oraz 950 głośników pożarowych.

Stadion w Gdańsku
Stadion w Gdańsku

Galeria Bałtycka Gdańsk

Galeria Bałtycka w Gdańsku – realizacja systemów bezpieczeństwa. W trakcie budowy Galerii Bałtyckiej Griz wykonał jeden z największych w Polsce i najbardziej skomplikowanych pod względem matrycy sterowań System Detekcji Pożaru, składający się z 11 central pożarowych, 2468 czujników i przycisków pożarowych oraz 156 modułów sterujących. Podczas programowania systemu pożarowego na potrzeby realizacji scenariusza ewakuacji obiektu, programiści naszej firmy, stworzyli oprogramowanie, składające się z ponad tysiąca linii kodu. Logika działania systemu pożarowego jest jedną z najtrudniejszych jakie zostały napisane w Polsce do dnia dzisiejszego. Należy podkreślić, że polskie przepisy pożarowe są jednymi z najbardziej rygorystycznymi na świecie. Zastosowanym elementem innowacyjnym na tamte lata było zabezpieczenie przestrzeni między sufitowej, system orurowania zasysającego i badającego skład powietrza - Wagner. W obiekcie wykonaliśmy również Dźwiękowy System Ostrzegawczy DSO, składający się z 62 wzmacniaczy oraz 1300 głośników pożarowych, System Alarmowy i Kontroli Dostępu, składający się z 320 elementów oraz System Telewizji Przemysłowej, składający się ze 110 kamer.
Hala OliviaHala Olivia
GUS WarszawaGUS Warszawa
Stadion żużlowy w ToruniuStadion żużlowy w Toruniu
STARTER - Gdański Inkubator PrzedsiębiorczościSTARTER - Gdański Inkubator Przedsiębiorczości
Przedszkole Kolorowe DamrokiPrzedszkole Kolorowe Damroki
Sklepy BiedronkaSklepy Biedronka
Designer outlet GdańskDesigner outlet Gdańsk
Hala Quiza w GdyniHala Quiza w Gdyni
Budynki mieszkalne SilvaBudynki mieszkalne Silva
Politechnika GdańskaPolitechnika Gdańska
Ergo ArenaErgo Arena
Centrum Arkadia PuckCentrum Arkadia Puck
Muzeum Przełomów w SzczecinieMuzeum Przełomów w Szczecinie
Urząd Gminy KolbudyUrząd Gminy Kolbudy
Iluminacja dźwigów GdańskIluminacja dźwigów Gdańsk
MEDIAEXPERT Maków MazowieckiMEDIAEXPERT Maków Mazowiecki
Stocznia ConradaStocznia Conrada
Sopocka przystańSopocka przystań
Miasto GdańskMiasto Gdańsk
Fun ArenaFun Arena
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Proszę uzupełnić wymagane pola!
Proszę uzupełnić wymagane pola!
Proszę uzupełnić wymagane pola!
Griz
Copyright © 2020 Griz. Wszelkie prawa zastrzeżone.